כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום חמישי, ינואר 09, 2014

איילת / פורטרט של אשה / קאימאק /פורטרט של מקום.

איילת וקטי/ אמנות כתיעוד /אמנות התיעוד / אתם תאמרו / דימויי של מציאות יום יומית / רגעים של כל אחד/ נאמן למקור/ שמחת המפגש .

איילת וקטי 

Dubi Arbel "סִיטוּאַצְיָה בָּהּ כֻּלָּם שְׁקוּעִים בִּמְקוֹמוֹת אֲחֵרִים":
Sharon Rashbam Prop "אני עוסקת בתיעוד וממנו עשויה האמנות שלי. תיעוד של רגע תיעוד של העבר-התעכבות. האמנות היא בהתעכבות על רגע שהוא מאז או שברגע שתועד הופך לעבר ממילא "


Nino Herman "יש בתוכי דיאלוג בין הצלם המתעד לצלם האמןיש ימים שזה דיאלוג לרגע זה גם יכול לגלוש למאבק כרגע אני בטוב ממשיך בדיאלוג בין אמנות התעוד שאני אוהב לבין החיפוש אחרי המופשט אילו הימים בהם אני נמצא ומעלה חלק מדיאלוג זה לרשת, שמח להשתתפות אתמול צילמתי ברחוב אילת במסגרת הסדרה בדרך הביתה יצא דימויי שמאד אהבתי דמוי קולאז , ג'ניפר בלוך התייחסה למה זה מעלה בה ים של הקשרים ממרחב האמנות" .

Ella Novak‏ דרך ‏Nino Herman
"הצילום נפלא וגם האחרים בסדרה (אהבתי מאוד את הראשון). מלא מתיקות וחלימה. אולי יום אחד, נינו ואני נפגש במקרה ברחוב ואגלה על עצמי משהו שלא ידעתי."

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com