כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, אוגוסט 15, 2012

תמר קפסוטו בלבונטין ,מפלסת דרכה במקצועיות אנושיות ואומץ

תמר קפסוטו אמנית ,זמרת, יוצרת, פרפורמרית שנעה בין מרחבי שירה דיבור מחאה במגוון קולות .
על הבמה כמו בחיים דיאלוג אינטנסיבי עם הקהל עם עצמה.
אתמול בלבונטין רגע לפני יציאת אלבום חדש חיממה את עצמה, בין החימום למופע הקרינה קטעי וידיאו דיאלוג מגשר להופעה עצמה שבה אירחה אמנים חברים.
ערב מיוחד בצבע המקורי והמיוחד שלה.
 שאפו גדול לאשה אמיצה שמפלסת דרכה בנתיבי האמנות ולא מוותרת  על פעימת הלב שלה.
......."את ההופעה הזו סיימתי מותשת ועם לחץ שאני חייבת להגיע הביתה מהר ולערוך את הפרק השני… מהר מהר, כדי שלא אאבד את הקהל שלי. אבל אז פגשתי את זואי ואת נינו והם עזרו לי להתחבר שוב אל עצמי, להוציא את כל הסיפורים שהצלחתי להכניס לעצמי לראש ב-1.5 שעות תמימות של הופעה מול קהל.
הנה כמה תמונות שצילם נינו היקר לי עד מאד. נפגשנו ברחוב ומאז אנחנו נפגשים שוב ושוב, הוא עם המצלמה ואני עם השירים. אני חושבת שמה שממשיך להפגיש אותנו זה עם זו, מלבד הרחוב הטוב, זה העובדה ששנינו מאוהבים ביצירה מתוך פתיחות ואומץ לשבור כל כלי שעומד בדרכינו לחופש....."
 תודה רבה לך תמר יקרה ,חוויה מעצימה לפגוש אותך שוב ושוב ודיבור הלב  שלך מרגש ואוהב. באהבה רבה נינו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com