כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, יוני 12, 2010

יהונתן כיס-לבהשבוע נפגשנו בסטודיו של יהונתן כיס-לב ביפו, שמחתי לפגוש בן אדם יקר ,אמן צעיר ומוכשר שפתח את דלתות ליבו לקשר ביננו .

המפגש עם יהונתן הוא מימוש רצון עמוק שלי ושלו לחבור ליחד של פעימות .

בפתח הבלוג הנחתי  הזמנה לאנשים באשר הם הנכנסים  מתרשמים , לשתף מה פגש, מה שימח, כל מה שעולה

  זה מעבר לסקרנות, זה רצון עמוק שלי לחבור לעוד פעימות,  אני מאמין שאדם פותח את הלב כולם מרוויחים.
אילו ימים המבקשים מאיתנו כל אחד בדרכו להשפיע , כל אחד פשוט על פי טבעו.
 אני מאמין שמי ששם ברשת לב ופעימה ,חי על פי טבעו מזכיר  לעוד ועוד לחיות כך פשוט על פי טבעם .
במורכבות של ימים אילו שהראויי והנחשב הם  עיקר עבור אנשים רבים,  כך פשוט על פי טבעו זה עולם ומלואו .

את יהונתן פגשתי לראשונה וירטואלית בבלוג זה בחודש מרץ  "...שמי יהונתן כיס-לב, אני צייר, וראיתי כבר פעמיים את התערוכה היפהפיה שלך בגלידה בפלורנטין. היה חשוב לי לכתוב לך עד כמה הציורים נגעו בי באופן אישי. התקשרתי, אך תיבת ההודעות היתה מלאה. לכן אני כותב לך, שתדע כמה התרשמתי מהרגישות בצילומים שלך, מהתאורה המותחת, מהדמויות אשר קיבלו חיי אלמוות ברגעים של שמחה, דוחק, או רומנטיקה. יישר כוח!

תגובה 1:

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com